A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Теплицької селищної ради

Обговорення реорганізації закладів освіти громади

Дата: 28.12.2023 14:00
Кількість переглядів: 28

Попри війну, триває реформа освіти. Однією зі складових цієї реформи є перехід до 12-річної освіти, а це в свою чергу передбачає створення ліцеїв для надання якісної профільної середньої освіти.

З метою проведення підготовчої роботи з реалізації пункту 52 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про повну загальну середню освіту освіту” 28 грудня 2023 року відбулася зустріч представників органів місцевого самоврядування, яку очолював заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів  Борис Чечельницький та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Вербовата з педагогічними колективами закладів загальної середньої освіти Теплицької селищної ради.

На зустрічі проаналізували орієнтовну мережу закладів освіти громади, адже до 1 вересня 2024 року необхідно затвердити план формування цієї мережі з урахуванням вимог законодавства до ліцеїв щодо безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників та спроможності територіальної громади, профілізації старшої профільної школи та необхідності охоплення усіх профілів навчання, з метою гарантування і забезпечення права кожного учня на вибір відповідного профілю навчання.  Крім того, обговорили можливі варіанти щодо зміни типу закладів освіти. Всі присутні мали можливість долучитися до обговорень та внести свої пропозиції.« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень