A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Теплицької селищної ради

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Дата: 20.02.2024 10:45
Кількість переглядів: 14

Громадянам, які укладають контракт,  держава гарантує гідне грошове забезпечення та соціальну підтримку. Виплати складаються з щомісячного грошового забезпечення та додаткової винагороди під час періоду дії воєнного стану.
Серед основних вимог: вік від 18 до 45 років, вмотивованість та відповідний стан здоров’я.
Для військовослужбовців, які безпосередньо не залучені до ведення бойових дій, винагорода становить 30 тис. грн. якщо залучені - 100 тис. грн. Відтак, солдат, щомісяця отримує в середньому від 50 тис. грн. і вище або 120 тис. грн і вище. 
Громадяни, охочі укласти контракт, мають змогу обирати місце служби, посади та спеціальності та за відсутності військового досвіду, обов’язково проходять належну підготовку за кордоном та в Україні.
Військовослужбовці за рахунок держави забезпечуються речовим майном, харчуванням, медичним обслуговуванням. Також щорічно отримують матеріальну допомогу на оздоровлення і вирішення соціально-побутових питань.
Без відриву від проходження служби є змога безоплатно здобути освіту у вищих військових навчальних закладах, проходити навчальні курси, а також отримати посвідчення водія.
Військовослужбовцям, які проходять службу за контрактом та бажають придбати житло, уряд надає пільгову іпотеку під 3% річних.
                                                            Переваги військової служби за контрактом   
1.Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода. Розмір винагороди залежить від військового рангу:

2. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, яка переїжджає з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.
3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі. Особи сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, направляються на курс військової підготовки за напрямом, що відповідає профілю службової діяльності, з урахуванням потреби в офіцерах такої спеціальності можуть призначатися на посади, що підлягають заміщенню особами молодшого офіцерського складу, з подальшим присвоєнням офіцерського звання.
4. Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а у разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями у цих навчальних закладах, - в інших вищих навчальних закладах з метою здобуття вищої освіти.
5. Гарантована щорічна основна відпустка. Вона надається зі збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення. Також можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.
6. Безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках - медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
7. Вирішення житлового питання. Постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла для усіх категорій військовослужбовців.
8. Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
9. Соціальний захист сімей військовослужбовців. Місцеві ради надають позачергово місця дітям військовослужбовців, у дитячих закладах за місцем проживання. Дружина (чоловік) військовослужбовця не підлягає звільненню за скороченням штату підприємства незалежно від форм власності.
10. У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.
Порядок надання пільг, передбачених Законом України  "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту":
- компенсація  плати за комунальні послуги учасникам бойових дій та – пенсіонерам ветеранам військової служби;
- право на безоплатний проїзд у громадському транспорті для учасників учасникам бойових дій;
- талони на проїзд міжміським транспортом - знижка- 50% учасникам бойових дій;
- надання земельних ділянок для будівництва, садівництва та ведення господарства;
- Щорічна разова грошова допомога до 5 травня ( від 1,491 грн. для учасників бойових дій).

За більш детальною інформацією та охочим укласти контракт можна звернутись у третій відділ (смт.Теплик) Гайсинського РТЦК та СП за адресою: смт.Теплик,вул.Чорновола,4ж за вказаним номером телефону 0 (67) 725 65 95.
Долучайся до команди професіоналів - зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!


 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень