A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Теплицької селищної ради

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 26.02.2024 14:58
Кількість переглядів: 25

25 лютого 2024 року , в спортивному залі опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», в рамках ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги проводились змагання з волейболу серед юнаків 2009 року народження та молодші і серед дівчат 2009 року та молодші. Усіх присутніх традиційно привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія ВЕРБОВАТА.
Переможцем територіального етапу Змагань з волейболу серед дівчат стала  команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»; друге місце посіла команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2».

- третє місце: комунального закладу Теплицької селищної ради «Степанівський заклад
загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».
Команди закладів освіти були нагороджені дипломами, медалями та кубками, а команди Переможці будуть представляти Теплицьку ТГ на ІІІ етапі районних змагань «Пліч-о-пліч».
Дякуємо ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!