A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Теплицької селищної ради

Новини

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

25 лютого 2024 року , в спортивному залі опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1», в рамках ІІ етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги проводились змагання з волейболу серед юнаків 2009 року народження та молодші і серед дівчат 2009 року та молодші. Усіх присутніх традиційно привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія ВЕРБОВАТА. Переможцем територіального етапу Змагань з волейболу серед дівчат стала  команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1»; друге місце посіла команда опорного закладу Теплицької селищної ради «Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2». У Змаганнях серед юнаків маємо такі результати:

14:58 26.02.2024

ВЧИТЕЛЬ, ТРЕНЕР, КЕРІВНИК, ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ - ВАЛЕНТИН ХАРИТОНОВИЧ ГИЖКО

Саме в його честь, 24 лютого, в Теплику, було проведено турнір його памʼяті. Традиційні змагання які проводяться протягом багатьох років. Змагання в пам'ять людини, яка своїм життям та любовʼю до роботи показувала приклад і надихала всіх нас бути кращими.

11:40 26.02.2024

МОВА - ЦЕ СИЛА НАЦІЇ

Міжнародний день рідної мови відзначається щорічно, 21 лютого, за ініціативою ЮНЕСКО та з метою заохочення урядів і населення країн захищати й розвивати мову кожного народу, що існує на планеті.

10:01 21.02.2024

"Обери шлях справжнього ГЕРОЯ "

Третій відділ (смт Теплик) Гайсинського РТЦК та СП запрошує на навчання до вищих військових навчальних закладів  

11:08 20.02.2024

Відбувся ІІ етап зональних змагань з волейболу

16 лютого на базі закладів освіти Теплицької територіальної громади відбувся ІІ етап зональних змагань з волейболу відповідно до Регламенту обласної Гімназіади серед збірних команд учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Гайсинського району.

17:10 19.02.2024

Шановні юнаки та дівчата! Третій відділ (смт Теплик) Гайсинського РТЦК та СП запрошує Вас на навчання до вищих військових навчальних закладів

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами, БЕЗКОШТОВНО!

15:40 15.02.2024

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень